با عرض پوزش در حال بروز رسانی و ارتقاع عملکرد و ظاهر وبسایت میباشم در این حال ممکن است در عملکرد وبسایت مشکلاتی باشد . از صبوری شما سپاسگذاریم

 دریک نگاه

ما با ترجمه کتب و مقالات بروز بین المللی که از غنی ترین و پرفروش ترین کتب و مقالات معتبر آمریکا و اروپا می باشند سعی بر جبران خلاء منابع و آموزش استاندارد برای هموطنان عزیز داریم.

AlBrooks2012sm

من یک معامله گر روزانه در بازارهای طلا، نفت، مبادلات ارزی، آپشن و فیوچرز می باشم. من یک معامله گر پرایس اکشن هستم که سالها طول کشید تا فهمیدم چطور میتوان در بازار به سود مستمر رسید. من یک حامی قوی برای معامله گران خانگی هستم و علاقه دارم به شما نیز بیاموزم که چگونه در معاملات آنلاین خود موفق شده و به صورت حرفه ای معامله کنید. من باور دارم که تجربه 28 سال معامله گری روزانه من برای شما بسیار مفید خواهد بود و البته آموزش های من یک فرصت عالی خواهد بود تا بتوانید به اهداف خود در معامله گری دست یابید.
لازم به ذکر است که من در زمان معامله کردن در یک اتاق ساکت و آرام گوشه نشینی می کنم و راه های ایجاد هر گونه مزاحمت و حواس پرتی را می بندم.
اولین کتاب معامله گری پرایس اکشن من " خواندن کندل به کندل چارت " نام دارد که فروش چشمگیری در Wiley داشت. هرچند نویسندگان کتابهای معامله گری سودهایی از این راه کسب می کنند ولی من از روی علاقه شخصی اقدام به این کار کردم.
به اشتراک گذاشتن تجربیات و دستاوردهای معاملاتی با دیگران برای من بسیار لذت بخش است. در تمام کتابهای خود سعی کرده ام در کمال سادگی تجربیات خود را ارائه کنم تا همه خوانندگان بتوانند درک راحت و کاملی از مطالب داشته باشند.

telegram share

کارگزاری فارابی

جایزه پرایس اکشن

photo 2017 01 31 17 11 41

آموزش پرایس اکشن

بهترین بروکر 1

تلگرام رسمي