با عرض پوزش در حال بروز رسانی و ارتقاع عملکرد و ظاهر وبسایت میباشم در این حال ممکن است در عملکرد وبسایت مشکلاتی باشد . از صبوری شما سپاسگذاریم

 دریک نگاه

ما با ترجمه کتب و مقالات بروز بین المللی که از غنی ترین و پرفروش ترین کتب و مقالات معتبر آمریکا و اروپا می باشند سعی بر جبران خلاء منابع و آموزش استاندارد برای هموطنان عزیز داریم.

11

لنس بگز 40 سال سن دارد و در منطقه گرمسیری شمال کوئینزلند استرالیا زندگی میکند او یک معامله گر تمام وقت با اولویت جاری برای بازار ارز، فیوچرز بازار ارز و فیوچرز اِمینی می باشد که معاملات خود را با GBP/USD آغاز کرد که در آن زمان برای گذران زندگی به حقوق شغل اول خود و شغل همسرش وابسته بود. سبک معاملاتی او شخصی ( ساخته شده توسط خودش ) می باشد که بر اساس شناخت عواملی در جهت درک احساسات کوتاه مدت دیگر معامله گران در چارچوب حمایتها و مقاومتها است.
وی سابقا یک خلبان هلیکوپتر نظامی و متخصص ایمنی هوانوردی بوده، لنس از طریق مطالعه بر عوامل انسانی، مدیریت ریسک و مدیریت منابع خدمه، دروس و روانشناسی ایمنی هوانوردی به محیط معامله گری علاقه مند شد.
او بنیانگذار و مدیر عامل http://www.YourTradingCoach.com می باشد، که هدف آن ارائه آموزشهای معامله گری با کیفیت و ایجاد منبعی با تکیه بر مسائل مهم معامله گری اعم از مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه و روانشناسی معامله گری است.
می توانید از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  با لنس در ارتباط باشید.

telegram share

کارگزاری فارابی

جایزه پرایس اکشن

photo 2017 01 31 17 11 41

آموزش پرایس اکشن

بهترین بروکر 1

تلگرام رسمي